Vali lahendused

Hobujaama 4 Majajuht


Hobujaama 4 kontorihoonesse paigaldatud saatiline majajuht. Korpus eritellimusena tagant valgustataud logoga. Ekraaniks on 75 tolline Samsungi reklaamekraan koos distantshaldusega.

Vaata lähemalt

Tähesaju Prisma LED ekraan


Tähesaju Prisma fassaadile paigaldatud LED ekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata lähemalt

Lõunakeskuse fassaadile paigaldatud LED ekraanid


Lõunakeskuse peamiste sissekäikude vahetuslähedusse paigaldatud suuremõõtmelised väli LED ekraanid. Portreeformaadis oleva LED ekraani mõõduks on 5,1x9m ning peasissepääsu kõrval oleva ekraani mõõduks on 7,68x3,84m.

Vaata lähemalt

Pärnu Keskuse fassaadi LED


Pärnu Keskuse fassaadile paigaldatud seinast eenduv LED ekraan, mille küljed on samuti ekraanid ning moodustab tervikuna väga efektse lahenduse. Ekraan on jaotatud erinevateks tsoonideks, kus on võimalik kujutada keskuse graafikat koos 2:1 küljesuhtega reklaamiga.

Vaata lähemalt

Rohuküla-Heltermaa sadama LED infosüsteem


Rohuküla-Heltermaa laevaliini rajainfot kuvavad LED ekraanid, mis on sobivad ka keerulisemate ilmastikuolude talumiseks. Ekraanidel on laia vahemikuga töötemperatuur ning IP66 klassi niiskuskindlus nii eest kui tagant.

Vaata lähemalt

Kadrioru Plaza LED


Kadrioru Plaza fassaadile paigaldatud LED ekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal


Kruiisiterminali sisealale ja välitingimustesse ekraanilahenduste tootmine ja paigaldus. Eritellimusena valmistatud korpused Samsungi Sigange seeria ekraanidele. Välitingimustes kasutusel Samsung OMN seeria, mis on ilmastikukindel lahendus ka mereäärses kliimas.

Vaata lähemalt

Tartu Kaubamaja LED ekraanid


Tartu kesklinna keskel asuva Tartu kaubamaja fassaadil asuvad LED ekraanid. 2019 aastal paigaldatud ekraanidele on meie poolt tehtud täislahendus - Raam, paigaldus LED ekraanid.

Vaata lähemalt

Ajamaja ekraanilahendused


Rotermanni Kvartalis asuv Ajamaja on värskeim hoone, mis piirkonda lisandunud. Hoone arhitektuurist inspireeritud majajuhid ning ekraanilahendused aitavad leida külastajatel õige ettevõtte ja tutvuda piirkonnas toimuvate üritustega.

Vaata lähemalt

Põhjakeskuse LED ja sisetulbad


Rakvare Põhjakeskuse fassaadile paigaldatud LED ekraan ning sisetulbad reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata lähemalt

Kariamarket väliekraanid


Kariamarket väliekraanid, kus on kasutusel semi-outdoor ekraanid, millel on väga kõrge eredus, mis tähendab et ekraanidel kuvatav on hästi nähtav ka otsese päikesevalguse käes. Ekraani heledust reguleeritakse automaatselt vastavalt välisvalgusele. Korpused on tehtud vastavalt kliendi soovidele tagant valgustatud logoga. Korpus on ilmastikukindel, kütte ning jahutusega.

Vaata lähemalt

Pirita Jahtklubi LED


Pirita tee ääres asuva Kalevi Jahtklubi kõrvale paigaldatud LED ekraan. Ekraani paigaldamamiseks kasutataud 9 meetri kõrgust raami, mis on kinnitud betoonvundamendile. Ekraanil kaughallatav süsteemimonitooring ning sisuhaldus.

Vaata lähemalt

Tallinna Lennujaam


Tallinna Lennujaama paigaldatud LED ekraanid väravate ning pagasisaali ootealale. Väravate ala portrait asetuses LED ekraan mõõduga 1000x2000mm pikslisammuga P2.5 ning pagasisaali landscape asetusega LED ekraan 3000x1500 pikslisammuga P2.6. Ekraanidele koostatud pulbervärvitud korpused ning ekraani kaitseks lisatud karastatud klaas. Ekraanid on distantsilt monitooritavad. Ekraanid on kasutusel reklaamide edastamiseks ning reaalajas lennuinfo edastamiseks.

Vaata lähemalt

Kristiine Keskus LED


Kristiine keskuse Endla sissepääsu paigaldatud sise LED. Ekraan on mõõduga 2500x2500mm, pikslisamm on 2,6mm. Ekraani resolutsioon 960x960 tagab väga hea ja terava pildi. Ekraan paigaldatud siinil liikuvale raamile ekraani mugavaks teenindamiseks.

Vaata lähemalt

Sikupilli siseekraanid


Sikupilli keskuse sisepinnale loodud ekraanisüsteem. Kasutusel LG ja Samsung ekraanid kolmes mõõdus, 43", 65" ning 85". 43" postile kinnitatud ekraanidel pulbervärvitud korpused, 65" ekraanidele tehtud vastavalt keskuse kujundusele karastatud klaasist esi ja tagaküljed. Esiküljele olev Sikupilli logo tagant valgustatud. 85" kahepoole ekraanikorpus kinnitatud lakke, ekraaikorpus väikse nurgaga parema nähtavuse tagamiseks. Ekraanide sisuhaldus läbi Onelan sisuhaldussüsteemi.

Vaata lähemalt

Ülemiste Keskus LED


Apollo Grupi tellitud LED ekraan Ülemiste Kaubanduskeskuse parkla fassaadile. Ekraani mõõt 9600x4800. Väga hea ja terava pildiga ekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata lähemalt

Tasku LED


Tartu linna tuiksoone ääres asuva Tasku keskuse fassaadile paigaldatud kumer led ekraan. Ekraani kumerus tagab hea nähtavuse mitmest suunast. 8mm pikslisamm 11520x5760mm loob väga efektse pildiga lahenduse. Ekraani raami konstruktsiooni läbiviik klaasfassaadist seadis Digiekraanidele väljakutse, mis sai probleemideta lahendatud.

Vaata lähemalt

Viimsi Keskus LED


Randvere teel Viimsisse suunduval sõidusuunal asuv portree formaadis LED ekraan on 3 meetrit lai, ning 6 meetrit kõrge.

Vaata lähemalt

Vianor Tartu mnt 119 LED


Tartumaantee ääres asuv ekraan on 8mm pikslitihedusega, väga hea pildi ning heledusega SMD tehnoloogial põhinev lahendus.

Vaata lähemalt

Ülemiste City LED


Ülemiste City Linnakusse paigaldatud kolmepoolne LED ekraan.

Vaata lähemalt

Ülemiste City parklate LEDid


Parkimisinfot edastavad LED ekraanid. Ekraanid ühendatud kesksesse parkimiskohtade lugerite süseemi, ekraanidel kuvatakse reaalaja infot kohtade vakantsuse kohta.

Vaata lähemalt

TS Laevad


Saaremaa ning Hiiumaa vaheliste sadamate ning laevade ekraanisüsteemid kuvamaks reaalaja infot väljumiste ja registreerimiste kohta. Lisaks reklaame edastavad ekraanid sadamas ning praamidel.

Vaata lähemalt

Tartu mnt 64 LED


Tallinna tuiksoonele paigaldatud 12x6m ekraan meedia edastamaiseks.

Vaata lähemalt

Tammsaare 73 LED


Tallinna olulisele tuiksoonele paigaldatud LED ekraan.

Vaata lähemalt

T1 Mall Of Tallinn LED


T1 Kaubanduskeskuse fassaadil olevad ekraanid on mitmes mõttes erilised. Fassaadile paigaldatud portrait formaadis ekraanidel kuvatakse reklaamsisu. T1 logod on eritellimusena toodetud LED ekraanid, millel on võimalik kuvada erinevat sisu. T1 logole loodud layout, mis võimaldab edastada silmapaistvat sisu.

Vaata lähemalt

Nautica LED


Nautica keskuse fassaadile paigaldatud 26,4 meetrit lai ning 2,4 meetrit kõrge LED ekraan.

Vaata lähemalt

Kadaka 4 LED


Kadaka 4 hoone fassadile LED ekraanilahenduse paigaldus. Keskusel on Kadaka teele kahes suunas suunatud LED ekraanid, millel kuvatakse reklaamsisu.

Vaata lähemalt

Radisson Blu Sky LED


Radisson BLU hotelli fassaadil asuva LED ekraani paigaldus ning haldussüsteemi loomine.

Vaata lähemalt

Olerex


Olerex tankla kütuse hinnainfo ning pakkumiste kuvamiseks paigaldatud LED ekraan.

Vaata lähemalt

Mustamäe Keskus LED


Mustamäe keskuse fassaadile paigaldatud LED ekraan.

Vaata lähemalt

Magaziin LED Viimsi


Magaziini poe sissepääsu kohale paigaldatud LED ekraan pakkumiste kuvamiseks.

Vaata lähemalt

Maakri Kvartal LED


Maakri tänavale hoone fassaadile paigaldatud LED ekraan

Vaata lähemalt

Järve keskus LED


Järve keskuse fassaadile paigaldatud LED ekraani süsteemi paigaldus ja hooldus.

Vaata lähemalt

Jakobi 28 LED


Jakobi tänava nurgale paigaldatud LED ekraani paigaldus ja hooldus.

Vaata lähemalt

Cleveron


Cleveroni pakiautomaatide sisuhaldussüteemi tehniline ettevalmistus ning tugi.

Vaata lähemalt

Tahad meiega koostööd teha?

Helista või kirjuta meile, saame kokku ja hakkame tegutsema!