Vali lahendused

Macta Beauty Rocca Al Mare keskuses


Rocca al Mare keskuses avatud Macta Beauty poodi paigaldati kokku 3 LED ekraani ning 8 erisuususes LCD lahendust. Sissepääsu kõrval on seina järgiva kumerusega ekraan.

Vaata projekti

Järve keskuse sissepääsu LED ekraanid


Järve keskuse sissepääsude kohale paigaldati 2 LED ekraani. Ekraanid on külastajate tervitamiseks suunatud alla poole, mis loob keskusesse kutsuva effekti.

Vaata projekti

Lääne-Tallinna Keskhaigla LED


Lääne-Tallinna Keskhaigla parkla sissesõidul külastajatele olulise info edastamiseks paigaldatud LED ekraan.

Vaata projekti

Hobujaama 4 Majajuht


Hobujaama 4 kontorihoonesse paigaldatud saatiline majajuht. Korpus eritellimusena tagant valgustataud logoga. Ekraaniks on 75 tolline Samsungi reklaamekraan koos distantshaldusega.

Vaata projekti

Tähesaju Prisma LED ekraan


Tähesaju Prisma fassaadile paigaldatud LED ekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata projekti

Lõunakeskuse fassaadile paigaldatud LED ekraanid


Lõunakeskuse peamiste sissekäikude vahetuslähedusse paigaldatud suuremõõtmelised väli LED ekraanid. Portreeformaadis oleva LED ekraani mõõduks on 5,1x9m ning peasissepääsu kõrval oleva ekraani mõõduks on 7,68x3,84m.

Vaata projekti

Kaubamajaka puutetundlikud infoekraanid


Kaubamajaka uuenduse käigus said välja vahetatud infotrahvlid digitaalsete majajuhtide vastu. Majajuhid on integreeritud hoone disaini, kasutatud Samsungi puutetundlikke 43" ekraane.

Vaata projekti

Nautica keskuse sise LED


Nautica keskuse aatriumisse paigaldatud kaks suuremõõtmelist LED ekraani kuvavad keskuse rentnike infot ja reklaamsisu.

Vaata projekti

Pererestoran ja- kohvik Claudz videosein


T1-s asuva kohviku menüü on kuvatud videoseinana paigaldatud 43" Samsungi ekraanidel. Kogu sisu on distantshallatav ning menüü on võimalik juba nädaiald varem ekraanidele seadistada.

Vaata projekti

Pärnu Keskuse fassaadi LED


Pärnu Keskuse fassaadile paigaldatud seinast eenduv LED ekraan, mille küljed on samuti ekraanid ning moodustab tervikuna väga efektse lahenduse. Ekraan on jaotatud erinevateks tsoonideks, kus on võimalik kujutada keskuse graafikat koos 2:1 küljesuhtega reklaamiga.

Vaata projekti

Rohuküla-Heltermaa sadama LED infosüsteem


Rohuküla-Heltermaa laevaliini rajainfot kuvavad LED ekraanid, mis on sobivad ka keerulisemate ilmastikuolude talumiseks. Ekraanidel on laia vahemikuga töötemperatuur ning IP66 klassi niiskuskindlus nii eest kui tagant.

Vaata projekti

Kadrioru Plaza LED


Kadrioru Plaza fassaadile paigaldatud LED ekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata projekti

NS Kinga ekraniseering


NS King soovis Eestis ja Lätis pakkumiste edastamiseks välja vahetada paberkandjad ekraanidega. Poodides on kasutusel 13, 43, 55 tollised ekraanid. Ekraani kinnitused on tehtud vastavalt poodides kasutatavale mööblile.

Vaata projekti

Ülemiste keskuse majajuhid


Ülemiste keskuse värskenduse läbinud majajuhid on disainitud jätkama keskuse helget ja heledat disaini. Majajuhtidel on uus tarkvara ning hallatavad täielikult üle võrgu. See teeb rentnike ja pakkumiste info kuvamise äärmiselt mugavaks.

Vaata projekti

Marc & Andre sise LED


Viru keskuse Marc & Andre poe vitriinklaasi taha paigaldatud LED ekraan on vaatega Viru keskuse peaaatriumisse.

Vaata projekti

Kruiisiterminal


Kruiisiterminali sisealale ja välitingimustesse ekraanilahenduste tootmine ja paigaldus. Eritellimusena valmistatud korpused Samsungi Sigange seeria ekraanidele. Välitingimustes kasutusel Samsung OMN seeria, mis on ilmastikukindel lahendus ka mereäärses kliimas.

Vaata projekti

Tartu Kaubamaja LED ekraanid


Tartu kesklinna keskel asuva Tartu kaubamaja fassaadil asuvad LED ekraanid. 2019 aastal paigaldatud ekraanidele on meie poolt tehtud täislahendus - Raam, paigaldus LED ekraanid.

Vaata projekti

Riga Plaza Apollo Kino ja O´Learys


Riias, Riga Plaza kaubanduskeskussesse ühel pinnal asuvasse Apollo kinno ja O´Learysesse paigaldatud kokku 153 Samsungi LCD ekraani mõõtudes 32-85 tolli. Lisaks kaks suurt LED ekraani Apollo kino treilerite ja filmiinfo kuvamiseks ja O´Learysesse LED spordikanalite edastamiseks.

Vaata projekti

Ajamaja ekraanilahendused


Rotermanni Kvartalis asuv Ajamaja on värskeim hoone, mis piirkonda lisandunud. Hoone arhitektuurist inspireeritud majajuhid ning ekraanilahendused aitavad leida külastajatel õige ettevõtte ja tutvuda piirkonnas toimuvate üritustega.

Vaata projekti

Tallinna Kopli Huvikooli LED ekraan


Tallinna Kopli Huvikooli soovis kooli tegevusi ning üritusi kajastada hoone fassaadil. Selleks sai valitud väga hea pildiga 5.9mm pikslisammuga LED ekraan.

Vaata projekti

Põhjakeskuse LED ja sisetulbad


Rakvare Põhjakeskuse fassaadile paigaldatud LED ekraan ning sisetulbad reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata projekti

Peterburi tee 58b LED ekraan


Peterburi tee 58b LED ekraan. P6.7 pikslisamm, kaughaldusega ekraani monitooring ning sisuhaldus.

Vaata projekti

Kariamarket väliekraanid


Kariamarket väliekraanid, kus on kasutusel semi-outdoor ekraanid, millel on väga kõrge eredus, mis tähendab et ekraanidel kuvatav on hästi nähtav ka otsese päikesevalguse käes. Ekraani heledust reguleeritakse automaatselt vastavalt välisvalgusele. Korpused on tehtud vastavalt kliendi soovidele tagant valgustatud logoga. Korpus on ilmastikukindel, kütte ning jahutusega.

Vaata projekti

Kariamarket siseekraan


Kariamarket-i siseekraan, metallist seinale kinnitatav korpus, 65 tolline Samsungi profiseeria ekraan. Sisuhaldus ning ekraanide käimasoleku kontroll distantsilt üle võrgu.

Vaata projekti

Järve keskuse puutetundlikud majajuhid


Järve keskuse 65 tollised puutetundlikud majajuhid.

Vaata projekti

Järve keskuse desinfitseerimisjaamad


Järve keskusesse paigaldatud desojaamad sissepääsude vahetusläheduses.

Vaata projekti

Järve Keskuse reklaamtulbad


Järve keskuses asuvad 65 tollised ekraanid reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata projekti

Biomarket ekraanilahendused


Biomarketi ekraanilahendus uue konseptsiooniga poodides. Klient on valinud 43" profiseeria ekraanid Samsungilt, mille sisuhaldus baseerub Samsungi Magicinfol.

Vaata projekti

Rocca al Mare Apollo 3×6 sise LED


Rocca al Mare aatriumis asuv LED tehnoloogial põhinev ekraan. Ekraani mõõtmed 3000x6000mm ja kõrge resolutsioon 1153x2307 pikslit teeb antud ekraanis kindlasti ühe parima kvaliteediga siseekraani Eesti kaubanduspindadel. Kogu süsteem on distantsinlt hallatav ning kontrollitav, kogu raami lahendus ning paigaldus tehtud Digital Signage OÜ poolt.

Vaata projekti

Rocca al Mare Apollo raamatupoe ekraniseering


Rocca al Mare apollo raamatupoe ekraniseering, kus on kasutusel mitmed erilahendused. Kokku kaksteist 32 tollist, kuus 43 tollist, üks 55 tolline ning üks 65 tolline Samsungi profiseeria ekraan. Eritellimusena valminud 32 tolliste ekraanide korpused.

Vaata projekti

Confido kiirkliinikud


Confido kiirkliinikute infoekraanid. Kasutusel Samsungi profiseeria ekraanid.

Vaata projekti

Hotel Palace infoekraanid


Hotelli infoekraanid külastajatele info edastamiseks liftis ning administratsioonis.

Vaata projekti

Postimehe Meediamaja ekraniseering


Fahle Kvartalis asuva Postimehe Meediamaja hoone täis ekraanilahendus. Kautatud on Samsung Profiseeria ekraane. Ekraanid on kasutusel konverentsiruumides, telepildi edastamiseks ning siseinfo kuvamiseks.

Vaata projekti

Pirita Jahtklubi LED


Pirita tee ääres asuva Kalevi Jahtklubi kõrvale paigaldatud LED ekraan. Ekraani paigaldamamiseks kasutataud 9 meetri kõrgust raami, mis on kinnitud betoonvundamendile. Ekraanil kaughallatav süsteemimonitooring ning sisuhaldus.

Vaata projekti

Hotell L’Embitu siseekraanid


2020 valminud Hotell L´Embitu hotellitelerite lahendus. Süsteem põhineb Samsung Magicinfo LYNK REACH serveri ja tarkvara lahendusel. Tubades on kasutataud Samsung 55" ning 43" hotellitelereid. Hotelli pakkumiste ja info edastamiseks on koridorides kasutusel 55" ja 13,3" signage ekraanid.

Vaata projekti

Tallinna Lennujaam


Tallinna Lennujaama paigaldatud LED ekraanid väravate ning pagasisaali ootealale. Väravate ala portrait asetuses LED ekraan mõõduga 1000x2000mm pikslisammuga P2.5 ning pagasisaali landscape asetusega LED ekraan 3000x1500 pikslisammuga P2.6. Ekraanidele koostatud pulbervärvitud korpused ning ekraani kaitseks lisatud karastatud klaas. Ekraanid on distantsilt monitooritavad. Ekraanid on kasutusel reklaamide edastamiseks ning reaalajas lennuinfo edastamiseks.

Vaata projekti

Kariamarket siseekraanid


Tähesajus asuva Kariamarketi siseekraanide lahendus. Poodi paigaldatud kahepoole reklaamtulp 65" ekraanidega, seinakinnitusega korpus 65" ekraaniga ning vaateaknale paigaldatud 46" Samsungi vaateaknaekraan. Vaateakna ekraani heledus on kuni 4000NIT, mis tagab hea nähtavuse ka otsese päikesevalguse käes ning mõeldud just sellises kohas kasutamiseks. Ekraanide sisuhaldus kaughallatav läbi Samsungi Magicinfo serveri. Kopused on pulbervärvitud vastavalt kliendi tooni soovile, tulbal LED tagantvalgusega süvistatud Netomarket-i logo.

Vaata projekti

Lasnamäe KFC siseekraanid


Eesti, Läti ja Leedu KFC restoranides on kasutusel Samsungi 43" signage seeria ekraanid menüü ja järjekorra info kuvamiseks. Digiekraanide poolt ekraanide paigaldus ning ühendamine serverisse.

Vaata projekti

Rocca al Mare Kool


Rocca al Mare kooli tunniplaani ja huviringide tegevuste kuvamiseks loodud süsteem. Digiekraanide poolt loodud sisulahendus Onelan meediapleieritele, paigaldatud 3 65" Samsung 4K signage ekraani.

Vaata projekti

Loomaaia LED


Paldiski maanteele suunatud LED ekraan reklaamsisu kuvamiseks. Ekraan paigaldatud bentoonvundamendile, küljed kaetud viimistlusplekiga, ekraani tagune kaetud immutatud vineeriga. Ekraani mõõt on 5760x2880. Ekraani monitooring ja sisuhaldus üle võrgu.

Vaata projekti

Confido Meditsiinikeskus


Uude Confido Meditsiinimajja paigaldatud LED ekraan. Ekraan paigaldatud seinale, ekraani sisu kuvatakse läbi Onelan meediapleieri süsteemi. Ekraani monitooring ja sisuhaldus hallatav üle võrgu. Ekraan on 2,54mm pikslisammuga, mis tagab resolutsiooni 1440x810. Hoone palatites LG Prosentric serveril töötav telerite lahendus telepildi ja siseinfo kuvamiseks. Hoone koridoris LS Supersign sisuhaldustarkvaral töötav ekraanilahendus.

Vaata projekti

Rimi siseekraanid


Rimi jaeketi tellimusena loodud siseekraanide lahenduse loomine ja paigaldus kliendi reklaamsisu kuvamiseks. Ekraanid paigaldatud üle Eesti ning kasutusel erinevates mõõtudes telekaid.

Vaata projekti

Kristiine Keskus parkla LED


Kristiine keskuse väliparklasse suunatud Väli LED mõõduga 3600x7200mm. Digiekraanide poolt ekraanikabinettide paigaldus ning ekraani käivitamine ja hooldus.

Vaata projekti

Kristiine Keskus LED


Kristiine keskuse Endla sissepääsu paigaldatud sise LED. Ekraan on mõõduga 2500x2500mm, pikslisamm on 2,6mm. Ekraani resolutsioon 960x960 tagab väga hea ja terava pildi. Ekraan paigaldatud siinil liikuvale raamile ekraani mugavaks teenindamiseks.

Vaata projekti

Sikupilli siseekraanid


Sikupilli keskuse sisepinnale loodud ekraanisüsteem. Kasutusel LG ja Samsung ekraanid kolmes mõõdus, 43", 65" ning 85". 43" postile kinnitatud ekraanidel pulbervärvitud korpused, 65" ekraanidele tehtud vastavalt keskuse kujundusele karastatud klaasist esi ja tagaküljed. Esiküljele olev Sikupilli logo tagant valgustatud. 85" kahepoole ekraanikorpus kinnitatud lakke, ekraaikorpus väikse nurgaga parema nähtavuse tagamiseks. Ekraanide sisuhaldus läbi Onelan sisuhaldussüsteemi.

Vaata projekti

Ülemiste Keskus LED


Apollo Grupi tellitud LED ekraan Ülemiste Kaubanduskeskuse parkla fassaadile. Ekraani mõõt 9600x4800. Väga hea ja terava pildiga ekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata projekti

Tasku LED


Tartu linna tuiksoone ääres asuva Tasku keskuse fassaadile paigaldatud kumer led ekraan. Ekraani kumerus tagab hea nähtavuse mitmest suunast. 8mm pikslisamm 11520x5760mm loob väga efektse pildiga lahenduse. Ekraani raami konstruktsiooni läbiviik klaasfassaadist seadis Digiekraanidele väljakutse, mis sai probleemideta lahendatud.

Vaata projekti

Viimsi Keskus siseekraanid


Viimsi Keskuses asuvad 6 kahepoolset digiekraani, mis on täielikult distantsilt hallatavad.


Vaata projekti

Viimsi Keskus LED


Randvere teel Viimsisse suunduval sõidusuunal asuv portree formaadis LED ekraan on 3 meetrit lai, ning 6 meetrit kõrge.

Vaata projekti

Vianor Tartu mnt 119 LED


Tartumaantee ääres asuv ekraan on 8mm pikslitihedusega, väga hea pildi ning heledusega SMD tehnoloogial põhinev lahendus.

Vaata projekti

Ülemiste Keskus siseekraanid


Vaata projekti

Ülemiste City LED


Ülemiste City Linnakusse paigaldatud kolmepoolne LED ekraan.

Vaata projekti

Ülemiste City parklate LEDid


Parkimisinfot edastavad LED ekraanid. Ekraanid ühendatud kesksesse parkimiskohtade lugerite süseemi, ekraanidel kuvatakse reaalaja infot kohtade vakantsuse kohta.

Vaata projekti

TS Laevad


Saaremaa ning Hiiumaa vaheliste sadamate ning laevade ekraanisüsteemid kuvamaks reaalaja infot väljumiste ja registreerimiste kohta. Lisaks reklaame edastavad ekraanid sadamas ning praamidel.

Vaata projekti

Tasku Keskus puutetundlik ekraan


Tasku keskuse interaktiivsed majajuhid. Vastavalt kliendi soovidele koostatud erilahendus keskuse külastajate jaoks, et hoones orienteerumine oleks mugav.

Vaata projekti

Tasku Keskus siseekraanid


Tasku keskusesse paigaldatud 8 ekraantulpa meedia edastamiseks. Kaughalduse ja monitooringuga lahendus.

Vaata projekti

Tartu mnt 64 LED


Tallinna tuiksoonele paigaldatud 12x6m ekraan meedia edastamaiseks.

Vaata projekti

Tammsaare 73 LED


Tallinna olulisele tuiksoonele paigaldatud LED ekraan.

Vaata projekti

T1 Mall Of Tallinn siseekraanid


T1 kaubanduskesusesse paigladatud reklaamekraanid, mis on loodud kooskõlas keskuse sisekujundusega. Valgustatud T1 logo, must läikv korpus puitimitatsioonist külgedega. Kasutusel Samsung profiseeria ekraanid.

Vaata projekti

T1 Mall Of Tallinn LED


T1 Kaubanduskeskuse fassaadil olevad ekraanid on mitmes mõttes erilised. Fassaadile paigaldatud portrait formaadis ekraanidel kuvatakse reklaamsisu. T1 logod on eritellimusena toodetud LED ekraanid, millel on võimalik kuvada erinevat sisu. T1 logole loodud layout, mis võimaldab edastada silmapaistvat sisu.

Vaata projekti

Solaris Keskus siseekraanid


Vaata projekti

Astri Keskus siseekraanid


Astri keskusele eritellimusena valmistatud siseekraanid kuvamaks reklaamsisu keskuse külastajatele.

Vaata projekti

Astri Keskus majajuht


Vastavalt keskuse sisekujundusele ja keskuses asuvatele reklaamekraanide disainile erilahendusena toodetud majajuhid.

Vaata projekti

Lõunakeskus siseekraanid


Keskuse sisekujundusest lähtuvalt kujundatud ekraanikorpused, kasutatud puitu, alumiiniumit. Profiseeria Samsungi ekraanid, mille sisuhaldus ja monitooring on kaughallatavad.

Vaata projekti

Lõunakeskus majajuht


Kooskõlas keskuses kasutatavate reklaamekraanide disainiga loodud interaktiivsed majajuhid.

Vaata projekti

Selver erilahendus


Selverile eritellimusena valminud väliekraan reklaamsisu kuvamiseks.

Vaata projekti

Postimaja siseekraanid


Postimaja kaubanduskeskuse siseekraanide tehniline lahendus ning sisuhaldussüsteem.

Vaata projekti

Postimaja erilahendus


Kaheksast eraliseisvast LCD ekraanist koosnev erilahendus Postimaja kaubamajas.

Vaata projekti

Nautica LED


Nautica keskuse fassaadile paigaldatud 26,4 meetrit lai ning 2,4 meetrit kõrge LED ekraan.

Vaata projekti

Mustamäe Keskus siseekraanid


Mustamäe keskuse sisekraanilahenduse väljatöötamine ning ekraanihaldussüsteemi loomine.

Vaata projekti

Kadaka 4 LED


Kadaka 4 hoone fassadile LED ekraanilahenduse paigaldus. Keskusel on Kadaka teele kahes suunas suunatud LED ekraanid, millel kuvatakse reklaamsisu.

Vaata projekti

Radisson Blu Sky LED


Radisson BLU hotelli fassaadil asuva LED ekraani paigaldus ning haldussüsteemi loomine.

Vaata projekti

Rademar


Rademari sporditarvete poodide siseekraanilahenduse väljatöötamine, paigaldus ja seadistus.

Vaata projekti

Postimaja LED


Postimaja kaubanduskeskuse sise LED ekraani paigaldus.

Vaata projekti

Olerex


Olerex tankla kütuse hinnainfo ning pakkumiste kuvamiseks paigaldatud LED ekraan.

Vaata projekti

Mustamäe Keskus LED


Mustamäe keskuse fassaadile paigaldatud LED ekraan.

Vaata projekti

Magaziin LED Viimsi


Magaziini poe sissepääsu kohale paigaldatud LED ekraan pakkumiste kuvamiseks.

Vaata projekti

Maakri Kvartal LED


Maakri tänavale hoone fassaadile paigaldatud LED ekraan

Vaata projekti

Lõunakeskus LED


Vaata projekti

Kultuurikatel


Kultuurikatla siseekraanide ja niikus- ning tolmukindlate väliekraanide lahenduse tootmine, paigaldus, hooldus.

Vaata projekti

Järve keskus LED


Järve keskuse fassaadile paigaldatud LED ekraani süsteemi paigaldus ja hooldus.

Vaata projekti

Jakobi 28 LED


Jakobi tänava nurgale paigaldatud LED ekraani paigaldus ja hooldus.

Vaata projekti

EBS – Estonian Business School


EBS kooli videoseina paigaldus ja seadistus.

Vaata projekti

Eeden majajuht


Tartu Eedeni keskuse majajuhtide süteem, ekraani korpuse tootmine ning süsteemi haldus.

Vaata projekti

Eeden LED


Eedeni kaubanduskeskuse reklaampüloonile paigaldatud LED ekraan.

Vaata projekti

Cleveron


Cleveroni pakiautomaatide sisuhaldussüteemi tehniline ettevalmistus ning tugi.

Vaata projekti

Circle K Märjamaa


Vaata projekti

Change Technologies


Change Techologies start-up kontorisse paigaldatud videoseina lahendus.

Vaata projekti

Babyback BBQ


Babyback BBQ siseekraanide lahenduse paigaldus.

Vaata projekti

Astri Keskus LED


Astri keskuse fassaadile paigaldatud kumer LED ekraan.

Vaata projekti

Alexela


Alexela minipoe sisekraanide lahenduse paigaldus, hooldus.

Vaata projekti

Kvartal siseekraanid


Kvartal keskuse eritellimusena valminud siseekraanide väljatöötamine, paigaldus ja hooldus.

Vaata projekti

Kvartal LED


Kvartali keskuse peasissepääsu kohale paigaldatud osaliselt läbipaistev LED ekraan.

Vaata projekti

Kvartal majajuht


Kvartali keskuse majajuhtide süsteemi väljatöötamine, paigaldus ja hooldus.

Vaata projekti

Tahad meiega koostööd teha?

Helista või kirjuta meile, saame kokku ja hakkame tegutsema!