Videosein


"Suurem on parem", kirjeldab hästi LCD videoseina funktsiooni. Mitmest õhukese raamiga koosnevast ekraanist videosein on hea tasakaal suure ekraanipinna ja madala investeeringu osas.

Vaata lähemalt

Ruumihaldus ja konverentsisüsteemid


Koosolekutel võetakse vastu olulisi samme ettevõtte edasise käekäigu osas. Esimene edukas samm peaks alati olema tõrgeteda ruumi broneerimine ning sujuv videoülekanne.

Vaata lähemalt

Valguskastid


Kui teie oluline info ei ole ajas muutuv, siis kõige kuluefektiivsem lahendus on valguskast väli- või sisetingimustesse.

Vaata lähemalt

Fassaadivalgustus


Suures linnamüras orienteerumine võib olla keeruline. Loo oma hoonest silmapaistev maamärk, mis muutub linnakodanike kohtumispaigaks.

Vaata lähemalt

Siseekraanid


Siseekranaidel reklaamide kuvamine on muutunud standardiks. Sisu vahetamise kiirus ja võimalus seadmeid kaughallata teeb sellest tänases kiiresti muutuvas maailmas asendamatu vahendi olulise info edastamiseks.

Vaata lähemalt

LED


LED ekraan on välimeedia tulevik. Võimalus luua piiramatu mõõtmega reklaampind ning kuvada reaalajas muutuvat sisu, annab uusi võimalusi turundajatele olulise info edastamiseks.

Vaata lähemalt

Majajuht


Õige äri kaubanduskeksusest üles leidmine võib olla keeruline. Olulise info keskusest või äripinnalt üles leidmine on lahendatav interaktiivsete majajuhtidega

Vaata lähemalt

Puutetundlik


Maailmas, kus meie igapäevaelu saadavad nutitelefonid on puutetundlikud majajuhid ja interaktiivsed seadmed tänu laialdastele kasutusvõimalusele ideaalseks jätkuks positiivse kliedikogemuse loomisele.

Vaata lähemalt

Erilahendus


Teostame erilahendusi alates ideest või osana teie projektist

Vaata lähemalt

Tahad meiega koostööd teha?

Helista või kirjuta meile, saame kokku ja hakkame tegutsema!