Vali lahendused

Rohuküla-Heltermaa sadama LED infosüsteem


Rohuküla-Heltermaa laevaliini rajainfot kuvavad LED ekraanid, mis on sobivad ka keerulisemate ilmastikuolude talumiseks. Ekraanidel on laia vahemikuga töötemperatuur ning IP66 klassi niiskuskindlus nii eest kui tagant.

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal


Kruiisiterminali sisealale ja välitingimustesse ekraanilahenduste tootmine ja paigaldus. Eritellimusena valmistatud korpused Samsungi Sigange seeria ekraanidele. Välitingimustes kasutusel Samsung OMN seeria, mis on ilmastikukindel lahendus ka mereäärses kliimas.

Vaata lähemalt

Tallinna Lennujaam


Tallinna Lennujaama paigaldatud LED ekraanid väravate ning pagasisaali ootealale. Väravate ala portrait asetuses LED ekraan mõõduga 1000x2000mm pikslisammuga P2.5 ning pagasisaali landscape asetusega LED ekraan 3000x1500 pikslisammuga P2.6. Ekraanidele koostatud pulbervärvitud korpused ning ekraani kaitseks lisatud karastatud klaas. Ekraanid on distantsilt monitooritavad. Ekraanid on kasutusel reklaamide edastamiseks ning reaalajas lennuinfo edastamiseks.

Vaata lähemalt

Ülemiste City parklate LEDid


Parkimisinfot edastavad LED ekraanid. Ekraanid ühendatud kesksesse parkimiskohtade lugerite süseemi, ekraanidel kuvatakse reaalaja infot kohtade vakantsuse kohta.

Vaata lähemalt

TS Laevad


Saaremaa ning Hiiumaa vaheliste sadamate ning laevade ekraanisüsteemid kuvamaks reaalaja infot väljumiste ja registreerimiste kohta. Lisaks reklaame edastavad ekraanid sadamas ning praamidel.

Vaata lähemalt

Tahad meiega koostööd teha?

Helista või kirjuta meile, saame kokku ja hakkame tegutsema!